O Nas

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy importerem i jednocześnie dystrybutorem urządzeń umożliwiających zakładanie instalacji, których podstawą są odnawialne źródła energii. Dzięki temu nasze ceny są zawsze konkurencyjne, a urządzenia światowych marek dostępne od ręki. Jako dystrybutor, szczególnie polecamy: panele fotowoltaiczne, inwertery, falowniki, zabezpieczenia, okablowanie, elementy montażowe paneli.

Obecnie profilem naszej działalności jest przede wszystkim sprzedaż hurtowa. Naszą ofertę kierujemy zarówno do odbiorców prywatnych, jak i firm oraz gospodarstw rolniczych. Dostępne artykuły pochodzą od renomowanych światowych producentów  i są w pełni przystosowane do pracy w polskich warunkach.

unsplash-image

Dlaczego warto z nami współpracować?

Na każdym etapie projektowania i kompletowania urządzeń niezbędnych do stworzenia instalacji fotowoltaicznej mogą zrodzić się pytania, których wcześniej z różnych względów nie było. Jako firma doświadczona, z pracownikami, którzy wiedzą, co to empatia i lubią ją okazywać, jesteśmy w stanie zdziałać cuda. Powstaliśmy w roku 2014 i od samego początku kierujemy nasze działania tak, aby każdy mógł skorzystać z naszej oferty. Wystarczy skontaktować się z nami i to sprawdzić.

Koszyk