,

SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy

3,643.35  brutto 2,962.07  netto

  • EUR: 845.33 €

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 2,961.72  netto

Dostępność: 7 w magazynie

SKU: 301559074671

Dostępność: 7 w magazynie

Hurtownia Fotowolaiczna - Oferta B2B

Sprawdź cenę hurtową tego produktu.

Otwórz kartę produktu w PVHurt z automatycznie wyszukanym SKU i przejdź od razu do oferty hurtowej.

SKU: 301559074671
Informacja o czasie obsługi zamówienia Przerwa aktywna Zamówienia online aktywne - wydłużona obsługa
Od: 14.08.2026 Do: 31.08.2026 Standardowa obsługa od: 01.09.2026

W dniach 14.08.2026 - 31.08.2026 sklep działa w trybie przerwy ze względu na urlop. Zamówienia można składać normalnie online, ale Czas przeprocesowania zamówienia wynosi do 24 godzin. Zamówienie jest składane całkowicie online.

Zakupy są dostępne online, ale obsługa zamówienia może potrwać dłużej z powodu przerwy.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Kup więcej i płać mniej
Ceny progowe są liczone automatycznie w koszyku i startują od minimalnego zamówienia dla tego produktu.
Min. 1 szt.
Próg ilościowy Cena netto / szt.
1–1 szt. cena startowa
2,962.07 zł
2–4 szt. zysk 59.24 zł / szt.
2,902.83 zł oszczędzasz przy zakupie większej ilości
5–9 szt. zysk 88.86 zł / szt.
2,873.21 zł oszczędzasz przy zakupie większej ilości
od 10 szt. zysk 118.48 zł / szt.
2,843.59 zł oszczędzasz przy zakupie większej ilości
Przerwa aktywna Czas przeprocesowania zamówienia wynosi do 24 godzin.
Przybliżony adres magazynu: 05-252 Dąbrówka, Polska – odbiór towaru możliwy wyłącznie po wcześniejszej zapłacie, na podstawie dokumentów magazynowych, numeru zamówienia, danych pojazdu lub wcześniejszej awizacji.Dane przygotowane na podstawie informacji przekazanych przez PVhurt.

Dostawa pod drzwi czy odbiór osobisty? 🏠🤝

Hurtownia Fotowoltaiczna • Profesjonalne pakowanie • Bezpieczna wysyłka • Ubezpieczona paczka 📦 Wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty 💳
Odbiór z pakowaniem lub bez — Ty decydujesz
🛡️ Ubezpieczona przesyłka – zero ryzyka! 📦 Profesjonalne pakowanie – bezpiecznie od nas do Ciebie
  • ...
💰 Cena dostawy to nie tylko kurier. Uwzględnia także pakowanie, paletę bezzwrotną, ubezpieczenie, koszty logistyczne, a w przypadku niektórych produktów (np. baterii) – specjalne warunki transportu, jak wysyłka ADR.
Wybierz metodę w koszyku/kasie. Ceny mogą się różnić w zależności od adresu i ilości.
  • ...
📦 Profesjonalne pakowanie zgodne z najwyższymi standardami logistycznymi Zapewniamy staranne zabezpieczenie przesyłek, zgodne z wymaganiami branży i oczekiwaniami naszych klientów.
📍 Gdzie znajduje się produkt? Przybliżona lokalizacja magazynu widoczna jest w karcie produktu. Dzięki temu wiesz, skąd zostanie nadana przesyłka – to przydatne, jeśli zależy Ci na szybkim czasie dostawy lub planujesz odbiór osobisty 🚚⏱️

Zadaj pytanie do produktu

Podaj swój numer kontaktowy a my skontaktujemy się z tobą w jak najkrótszym czasie.
Ten formularz służy wyłącznie do zadawania pytań dotyczących produktu. Zamówienia można składać wyłącznie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy

Karta Katalogowa:SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy

Producent:SOLPLANET

Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag

SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy - Nowoczesny falownik hybrydowy 1-fazowy o mocy 3,68kW. Idealny do domowych systemow fotowoltaicznych z magazynem energii.
SOLPLANET ASW3680H S2 1F 368kW Hybrydowy Wydajny falownik dla inteligentnych domow Zintegrowana obsluga akumulatorow i nowoczesne sterowanie
SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy - Falownik 1-fazowy z funkcja magazynowania. Idealny do efektywnego zarzadzania energia w systemach PV.
SOLPLANET ASW3680H S2 1F 368kW Hybrydowy Zbalansowana praca i kontrola Swietny wybor dla domowych PV z akumulatorami i dynamiczna konsumpcja
Waga 31 kg
Nazwa Dostawcy

PVhurt.pl Anna Kulikowska

Adres Dostawcy i Kontakt

Polska, 59-623 Pasiecznik

Osoba Odpowiedzialna za GPSR

Dyrektor Grzegorz Kulikowski

Nazwa Dystrybutora

GRODNO S.A. Hurtownia Elektryczna Michałów Grabina

Adres Dystrybutora

05-126 Michałów Grabina ul. Kwiatowa 14

Producent

AISWEI B.V.

Nazwa Produktu / Marka

PB3680-60-03-31P

EAN

1559074671

ID Produktu

301559074671

Stan Produktu

Nowy

Nazwa Dostawcy
Adres Dostawcy i Kontakt
Osoba Odpowiedzialna za GPSR
Nazwa Dystrybutora
Adres Dystrybutora
Stan Produktu
Deklaracja Zgodności GPSR
Karty, Certyfikaty etc.
Zwroty/Reklamacje/Skargi
Regulamin PVhurt
Kontakt do PVhurt.pl
Bezpieczeństwo
Produkt należy użytkować wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem, dokumentacją techniczną oraz instrukcjami producenta. Przed montażem, podłączeniem, uruchomieniem lub rozpoczęciem prac serwisowych należy zapoznać się z instrukcją oraz informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa danego produktu. Montaż, podłączenie oraz serwis urządzeń i elementów instalacji fotowoltaicznej powinny być wykonywane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę, kwalifikacje i, jeżeli są wymagane, odpowiednie uprawnienia. Podczas instalacji i użytkowania należy przestrzegać obowiązujących przepisów, zasad ochrony przeciwporażeniowej i przeciwpożarowej oraz parametrów technicznych określonych przez producenta. Nie należy przekraczać dopuszczalnego napięcia, prądu, mocy, temperatury ani innych parametrów określonych w dokumentacji produktu. Nie należy używać produktu, jeżeli jest uszkodzony, zdeformowany, zalany, nadmiernie nagrzany lub posiada inne widoczne oznaki uszkodzenia. Nie wolno dokonywać nieautoryzowanych modyfikacji, przeróbek ani napraw produktu. Przed wykonywaniem prac instalacyjnych lub serwisowych należy odłączyć źródła zasilania, jeżeli konstrukcja i rodzaj urządzenia na to pozwalają. Panele fotowoltaiczne mogą generować napięcie elektryczne po wystawieniu na działanie światła. Podczas ich montażu, podłączania oraz serwisowania należy zachować odpowiednie środki bezpieczeństwa. W przypadku falowników, urządzeń elektrycznych i elementów instalacji należy uwzględnić możliwość występowania niebezpiecznego napięcia również po odłączeniu urządzenia, zgodnie z informacjami producenta. W przypadku magazynów energii, akumulatorów i produktów zawierających ogniwa należy chronić urządzenie przed zwarciem, uszkodzeniami mechanicznymi, przegrzaniem, ogniem oraz temperaturami wykraczającymi poza zakres określony przez producenta. Nie należy używać urządzenia w przypadku deformacji, wycieku, nietypowego zapachu, nadmiernego nagrzewania lub innych oznak awarii. Należy stosować wyłącznie kompatybilne elementy instalacji oraz wymagane zabezpieczenia. Produkt należy przechowywać i transportować zgodnie z zaleceniami producenta oraz zabezpieczać przed uszkodzeniami. W razie stwierdzenia uszkodzenia, nieprawidłowego działania lub zagrożenia należy przerwać użytkowanie produktu i skontaktować się z instalatorem, autoryzowanym serwisem, producentem lub sprzedawcą. Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne, baterie oraz akumulatory należy przekazywać do właściwych punktów zbiórki zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ważne: niniejsza informacja ma charakter ogólny. Szczegółowe wymagania bezpieczeństwa, sposób montażu, eksploatacji, konserwacji, przechowywania i utylizacji określa dokumentacja producenta właściwa dla konkretnego produktu.

SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy — Najczęściej zadawane pytania

💰Jaka jest aktualna cena produktu SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy?

Aktualna cena produktu SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy znajduje się w sekcji ceny na górze strony.

📦Czy produkt SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy jest dostępny?

Bieżąca dostępność produktu SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy jest pokazana obok ceny na górze strony.

📍Gdzie znajduje się magazyn dla produktu SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy?

Informacje o magazynie i możliwym odbiorze produktu SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy znajdują się w sekcji magazynowej.

🚚Ile kosztuje dostawa produktu SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy?

Koszt dostawy produktu SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy jest widoczny przy dostępnej metodzie transportu.

📝Gdzie znajduje się opis produktu SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy?

Opis, zastosowanie i najważniejsze informacje o produkcie SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy znajdują się w sekcji opisu.

📄Gdzie można pobrać kartę katalogową produktu SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy?

Karta katalogowa i dokumenty produktu SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy znajdują się w sekcji plików do pobrania.

📦❓Jaki jest czas wysyłki SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy?

SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy jest wysyłany po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl. Zwykle w kolejnym dniu roboczym towar jest kompletowany, pakowany i przekazywany firmie transportowej.

Po nadaniu przesyłki wysyłamy klientowi wiadomość e-mail z informacją o statusie zamówienia, numerami listów przewozowych oraz – jeśli jest dostępny – bezpośrednim linkiem umożliwiającym śledzenie przesyłki.

📤❓Kiedy mogę odebrać SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy ?

SOLPLANET ASW3680H-S2 1F 3,68kW Hybrydowy jest dostępny do odbioru osobistego po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl i przygotowaniu towaru w magazynie.

Gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru, klient otrzyma od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. W wiadomości przekażemy dokładny adres magazynu, szczegółowe informacje dotyczące odbioru oraz numer telefonu kontaktowego do magazynu lub osoby odpowiedzialnej za wydanie towaru.

Wybrane treści na tej stronie zostały przygotowane lub opracowane przy wsparciu sztucznej inteligencji (AI) i podlegają weryfikacji oraz nadzorowi człowieka.
Koszyk
Przewijanie do góry