,

TW Solar 575W Bifacial SF

385.64 zł brutto 313.53 zł netto

  • EUR: 88.24 €

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 297.96 zł netto

Dostępność: 689 w magazynie

SKU: SLTWMND-72HD575

Dostępność: 689 w magazynie

Hurtownia Fotowolaiczna - Oferta B2B

Sprawdź cenę hurtową tego produktu.

Otwórz kartę produktu w PVHurt z automatycznie wyszukanym SKU i przejdź od razu do oferty hurtowej.

SKU: SLTWMND-72HD575
Informacja o czasie obsługi zamówienia Przerwa aktywna Zamówienia online aktywne - wydłużona obsługa
Od: 14.10.2026 Do: 16.10.2026 Standardowa obsługa od: 18.10.2026

W dniach 14.10.2026 - 16.10.2026 sklep działa w trybie przerwy ze względu na Szkolenie Zespołu. Zamówienia można składać normalnie online, ale Czas przeprocesowania zamówienia wynosi do 24 godzin. Zamówienie jest składane całkowicie online.

Zakupy są dostępne online, ale obsługa zamówienia może potrwać dłużej z powodu przerwy.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Kup więcej i płać mniej
Ceny progowe są liczone automatycznie w koszyku i startują od minimalnego zamówienia dla tego produktu.
Min. 1 szt.
Próg ilościowy Cena netto / szt.
1–35 szt. cena startowa
313.53 zł
36–71 szt. zysk 3.14 zł / szt.
310.39 zł oszczędzasz przy zakupie większej ilości
72–107 szt. zysk 6.27 zł / szt.
307.26 zł oszczędzasz przy zakupie większej ilości
108–431 szt. zysk 9.41 zł / szt.
304.12 zł oszczędzasz przy zakupie większej ilości
432–863 szt. zysk 12.54 zł / szt.
300.99 zł oszczędzasz przy zakupie większej ilości
od 864 szt. zysk 15.68 zł / szt.
297.85 zł oszczędzasz przy zakupie większej ilości
SKU: SLTWMND-72HD575 Kategorie: , Znaczników: , , , , ,
Przerwa aktywna Czas przeprocesowania zamówienia wynosi do 24 godzin.
Przybliżony adres magazynu: 03-310 Warszawa 15 Pon – Pt 06:30 – 19:30, Polska – odbiór towaru możliwy wyłącznie po wcześniejszej zapłacie, na podstawie dokumentów magazynowych, numeru zamówienia, danych pojazdu lub wcześniejszej awizacji.Dane przygotowane na podstawie informacji przekazanych przez PVhurt.
Minimalne zamówienie: 5 szt.
Skok ilości: co 1 szt.
Maksymalnie możesz zamówić: 689 szt.

Dostawa pod drzwi czy odbiór osobisty? 🏠🤝

Hurtownia Fotowoltaiczna • Profesjonalne pakowanie • Bezpieczna wysyłka • Ubezpieczona paczka 📦 Wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty 💳
Odbiór z pakowaniem lub bez — Ty decydujesz
🛡️ Ubezpieczona przesyłka – zero ryzyka! 📦 Profesjonalne pakowanie – bezpiecznie od nas do Ciebie
  • ...
💰 Cena dostawy to nie tylko kurier. Uwzględnia także pakowanie, paletę bezzwrotną, ubezpieczenie, koszty logistyczne, a w przypadku niektórych produktów (np. baterii) – specjalne warunki transportu, jak wysyłka ADR.
Wybierz metodę w koszyku/kasie. Ceny mogą się różnić w zależności od adresu i ilości.
  • ...
📦 Profesjonalne pakowanie zgodne z najwyższymi standardami logistycznymi Zapewniamy staranne zabezpieczenie przesyłek, zgodne z wymaganiami branży i oczekiwaniami naszych klientów.
📍 Gdzie znajduje się produkt? Przybliżona lokalizacja magazynu widoczna jest w karcie produktu. Dzięki temu wiesz, skąd zostanie nadana przesyłka – to przydatne, jeśli zależy Ci na szybkim czasie dostawy lub planujesz odbiór osobisty 🚚⏱️

Zadaj pytanie do produktu

Podaj swój numer kontaktowy a my skontaktujemy się z tobą w jak najkrótszym czasie.
Ten formularz służy wyłącznie do zadawania pytań dotyczących produktu. Zamówienia można składać wyłącznie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

TW Solar 575W Bifacial SF

Karta Katalogowa :TW Solar 575W Bifacial SF

Producent: TW Solar

Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz,PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.fr

TW Solar 575W Bifacial SF to panel dwustronny oferujący wyjątkową wydajność, dostępny w PVhurt, hurtownia fotowoltaiczna z ekologicznymi produktami.
TW Solar 575W Bifacial SF w PVhurt to technologia przyszłości dla wydajniejszych instalacji solarnych Odkryj ofertę naszej hurtowni fotowoltaicznej
TW Solar 575W Bifacial SF to panel dwustronny oferujący wyjątkową wydajność, dostępny w PVhurt, hurtownia fotowoltaiczna z ekologicznymi produktami.
TW Solar 575W Bifacial SF w PVhurt to technologia przyszłości dla wydajniejszych instalacji solarnych Odkryj ofertę naszej hurtowni fotowoltaicznej
Waga 30 kg
Nazwa Dostawcy

PVhurt.pl Anna Kulikowska Nip

Adres Dostawcy i Kontakt

Polska, 59-623 Pasiecznik E-mail

Osoba Odpowiedzialna za GPSR

Dyrektor Grzegorz Kulikowski E-mail zamowienia@pvhurt.pl

Nazwa Dystrybutora

Solfinity sp. z o.o. sp.k. Prologis Park Warsaw II, Hala DC2

Adres Dystrybutora

ul. Staniewicka 5, 03-310 Warszawa

Producent

TW Solar

Nazwa Produktu

Moduł fotowoltaiczny 575 W N-Type Bifacial Silver Frame 30 mm TW Solar

Model

TWMND-72HD575

ID Produktu

SLTWMND-72HD575

Deklaracja Zgodności GPSR

http://pvhurt.com.ua/wp-content/uploads/2024/12/GPSR.pdf

Zwroty/Reklamacje/Skargi

https://pvhurt.pl/hurtownia-fotowoltaiczna-reklamacje/

Procedury Reklamacyjne

http://pvhurt.com.ua/wp-content/uploads/2024/12/PR.pdf

Karty, Certyfikaty etc.

https://pvhurt.pl/up

Kontakt do PVhurt.pl

E-mail: zamowienia@pvhurt.pl

Nazwa Dostawcy
Adres Dostawcy i Kontakt
Osoba Odpowiedzialna za GPSR
Nazwa Dystrybutora
Adres Dystrybutora
Stan Produktu
Deklaracja Zgodności GPSR
Karty, Certyfikaty etc.
Zwroty/Reklamacje/Skargi
Regulamin PVhurt
Kontakt do PVhurt.pl
Bezpieczeństwo
Produkt należy użytkować wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem, dokumentacją techniczną oraz instrukcjami producenta. Przed montażem, podłączeniem, uruchomieniem lub rozpoczęciem prac serwisowych należy zapoznać się z instrukcją oraz informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa danego produktu. Montaż, podłączenie oraz serwis urządzeń i elementów instalacji fotowoltaicznej powinny być wykonywane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę, kwalifikacje i, jeżeli są wymagane, odpowiednie uprawnienia. Podczas instalacji i użytkowania należy przestrzegać obowiązujących przepisów, zasad ochrony przeciwporażeniowej i przeciwpożarowej oraz parametrów technicznych określonych przez producenta. Nie należy przekraczać dopuszczalnego napięcia, prądu, mocy, temperatury ani innych parametrów określonych w dokumentacji produktu. Nie należy używać produktu, jeżeli jest uszkodzony, zdeformowany, zalany, nadmiernie nagrzany lub posiada inne widoczne oznaki uszkodzenia. Nie wolno dokonywać nieautoryzowanych modyfikacji, przeróbek ani napraw produktu. Przed wykonywaniem prac instalacyjnych lub serwisowych należy odłączyć źródła zasilania, jeżeli konstrukcja i rodzaj urządzenia na to pozwalają. Panele fotowoltaiczne mogą generować napięcie elektryczne po wystawieniu na działanie światła. Podczas ich montażu, podłączania oraz serwisowania należy zachować odpowiednie środki bezpieczeństwa. W przypadku falowników, urządzeń elektrycznych i elementów instalacji należy uwzględnić możliwość występowania niebezpiecznego napięcia również po odłączeniu urządzenia, zgodnie z informacjami producenta. W przypadku magazynów energii, akumulatorów i produktów zawierających ogniwa należy chronić urządzenie przed zwarciem, uszkodzeniami mechanicznymi, przegrzaniem, ogniem oraz temperaturami wykraczającymi poza zakres określony przez producenta. Nie należy używać urządzenia w przypadku deformacji, wycieku, nietypowego zapachu, nadmiernego nagrzewania lub innych oznak awarii. Należy stosować wyłącznie kompatybilne elementy instalacji oraz wymagane zabezpieczenia. Produkt należy przechowywać i transportować zgodnie z zaleceniami producenta oraz zabezpieczać przed uszkodzeniami. W razie stwierdzenia uszkodzenia, nieprawidłowego działania lub zagrożenia należy przerwać użytkowanie produktu i skontaktować się z instalatorem, autoryzowanym serwisem, producentem lub sprzedawcą. Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne, baterie oraz akumulatory należy przekazywać do właściwych punktów zbiórki zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ważne: niniejsza informacja ma charakter ogólny. Szczegółowe wymagania bezpieczeństwa, sposób montażu, eksploatacji, konserwacji, przechowywania i utylizacji określa dokumentacja producenta właściwa dla konkretnego produktu.

TW Solar 575W Bifacial SF — Najczęściej zadawane pytania

💰Jaka jest aktualna cena produktu TW Solar 575W Bifacial SF?

Aktualna cena produktu TW Solar 575W Bifacial SF znajduje się w sekcji ceny na górze strony.

📦Czy produkt TW Solar 575W Bifacial SF jest dostępny?

Bieżąca dostępność produktu TW Solar 575W Bifacial SF jest pokazana obok ceny na górze strony.

📍Gdzie znajduje się magazyn dla produktu TW Solar 575W Bifacial SF?

Informacje o magazynie i możliwym odbiorze produktu TW Solar 575W Bifacial SF znajdują się w sekcji magazynowej.

🚚Ile kosztuje dostawa produktu TW Solar 575W Bifacial SF?

Koszt dostawy produktu TW Solar 575W Bifacial SF jest widoczny przy dostępnej metodzie transportu.

📝Gdzie znajduje się opis produktu TW Solar 575W Bifacial SF?

Opis, zastosowanie i najważniejsze informacje o produkcie TW Solar 575W Bifacial SF znajdują się w sekcji opisu.

📄Gdzie można pobrać kartę katalogową produktu TW Solar 575W Bifacial SF?

Karta katalogowa i dokumenty produktu TW Solar 575W Bifacial SF znajdują się w sekcji plików do pobrania.

📦❓Jaki jest czas wysyłki TW Solar 575W Bifacial SF?

TW Solar 575W Bifacial SF jest wysyłany po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl. Zwykle w kolejnym dniu roboczym towar jest kompletowany, pakowany i przekazywany firmie transportowej.

Po nadaniu przesyłki wysyłamy klientowi wiadomość e-mail z informacją o statusie zamówienia, numerami listów przewozowych oraz – jeśli jest dostępny – bezpośrednim linkiem umożliwiającym śledzenie przesyłki.

📤❓Kiedy mogę odebrać TW Solar 575W Bifacial SF ?

TW Solar 575W Bifacial SF jest dostępny do odbioru osobistego po zaksięgowaniu środków na koncie PVhurt.pl i przygotowaniu towaru w magazynie.

Gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru, klient otrzyma od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. W wiadomości przekażemy dokładny adres magazynu, szczegółowe informacje dotyczące odbioru oraz numer telefonu kontaktowego do magazynu lub osoby odpowiedzialnej za wydanie towaru.

❓Dokumenty Wywozu
Wybrane treści na tej stronie zostały przygotowane lub opracowane przy wsparciu sztucznej inteligencji (AI) i podlegają weryfikacji oraz nadzorowi człowieka.

Może spodoba się również…

Koszyk
Przewijanie do góry